خوش آمدید به تالار گفتگوی والا موزیک
تالارهای گفتگوی والا موزیک یک انجمن تخصصی با محور موضوعات مربوط به موسیقی است که هدف اصلی آن ایجاد فضای تخصصی و افزایش علم و آگاهی کاربران ایرانی در زمینه موسیقی میباشد . کلیه موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارایه شده و همه کاربران میتوانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مطرح شده بپردازند.

دیسکوگرافی والاموزیک

کانال تلگرام والا موزیک

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 40
  1. Top | #31

شماره عضویت
    1414

ببخشید میام تو بحثتون، نمیدونم چرا این دوستمون AFRAN 1988 هر بحثی در مورد موسیقی رو یه جوری میبره به سمت دین و مذهب، همانطور که Silence عزیز گفت بهترین کار اینه که مصداقی به این بحث پرداخته بشه که در اینصورت فکر نمیکنم AFRAN 1988 بتونه از عقایدش دفاع کنه
    جهان است شادان به پندار نيک
    ز پندار نيک است گفتار نيک
    چو پندار و گفتار تو نيک شد
    نيايد ز تو غير کردار نيک

2. 6 کاربر از ARASHS بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

3. دیسکوگرافی والاموزیک

4. Top | #32

شماره عضویت
    3598

فکر میکنم شما متن من رو نخونید من جواب شما رو پیش پیش دادم توضیحم بابتش دادم
    شما خودتون حرف از دموکراسی میزنید اونوقت پست خودم من رو ویرایش میکنید(البته برای من سره سوزنی اهمیت نداره)

در مورده اون قسمت اول حرفم این اصل تحلیلی هست حالا این که شما یاده چه چیزی بی افتید مربوط به شخص خودتون میشه

5. 5 کاربر از varg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

6. Top | #33

شماره عضویت
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط varg نمایش پست ها
    فکر میکنم شما متن من رو نخونید من جواب شما رو پیش پیش دادم توضیحم بابتش دادم
    شما خودتون حرف از دموکراسی میزنید اونوقت پست خودم من رو ویرایش میکنید(البته برای من سره سوزنی اهمیت نداره)

در مورده اون قسمت اول حرفم این اصل تحلیلی هست حالا این که شما یاده چه چیزی بی افتید مربوط به شخص خودتون میشه

من هم خدمتتون عرض کردم با این تیپ پاسخ کاملا آشنا هستم:
    سوال: این چه جمله بی رحمانه ای هست که در این کتاب اومده ؟!
    جواب: ای بابا! هر جمله ای رو باید در متنش خوند! نمیشه که صرف یه جمله در مورد کل کتاب حکم داد! مقدمه داره، موخره داره، ...
    هزار بار اینو شنیدم. هزار بار!

در مورد حذف نوشتتون

http://forum.vmusic.ir/showthread.php?t=7003

امیدوارم کفایت کنه.
    --REST IN PEACE --

7. 6 کاربر از silence بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

8. Top | #34

شماره عضویت
    3855

با درود
    دوستان بنده نیز نظری دارم تا به حال به این موضوع فکر کرده‌اید که کلا این گونه از انسان که ما نیز از همانیم چه مدت است که در حال زندگی بر روی کره‌ی زمین است؟ پاسخ این است حدودا یک میلیون سال.
    سوال بعدی انسان از چه زمانی به متمدن شدن (نوسنگی) روی آورد؟ پاسخ این است قدیمی ترین گروه‌های انسانی در خاورمیانه حدودا ۷ تا ۸ هزار سال پیش وارد این دوره شدند علاوه بر آن هزاران سال طول کشید تا ابتدایی ترین قوانین و قراردادها به وجود بیایند.
    با کمی تفکر به این پرسش و پاسخی که بنده مطرح کردم متوجه خواهید شد که انسان صدها هزار سال بدون هیچ قانون و مقرراتی زندگی کرده است! بدون این که هیچ مشکل جدی برای خود یا دیگر موجودات به وجود آورد.
    با این توضیح اندک مشخص می‌شود که اگر قرار است شکی و تردیدی باشد مطمئنا انگشت آن به طرف قوانین و مقررات و دین و تمدن و به طور کل این راهی خواهد بود که بشر در این مدت نسبتا کم طی کرده. بنده متال باز نیستم ولی از بسیاری جهات با این تفکری که گاها در مضامین موسیقی متال دیده می‌شود موافقم. شاید این راهی که تا به حال طی کردیم آن‌قدر هم خوب نبوده و فقط اوضاع را پیچیده‌تر کرده. اگر به زندگی امروز بشر نگاه کنید می‌بینید در پس تمام اهداف و آرزوهای بشر چیزی جز غدا و رایطه‌ی جنسی و خواب و استراحت نیست! همان چیزی که بشر اولیه به راحتی و بدون هیچ پیچیدگی و واسطه‌ای به آن دست می‌یافت!
    AXIII

9. 5 کاربر از azmabehtarun بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

10. Top | #35

شماره عضویت
    3598

این که چه کسی چه چیزی گفته نمی تونه برای مفهوم جمله ای دیگر کاربردی باشه
    در مورده وازه ها من عرض کردم مطابق معمول حرف دیگری جواب شنیدم
    در مورده لیبرال یا مارکسیست من کاری ندارم اگر دموکراسی تعریفی داره در هر کشوری بنا بر چیزی که برایش مفید است ازش استفاده میشه و.................. من هم مثال ایران هم برای همین گفتم منتهی مراتب شما توجه نکردید مثلا چیزی که برای بقایشان لازم است رو انجام میدن مثل بمب های پیشرفته و ...... اما برای بالا بردن سطح آگاهی مردم خیر که اگر باز متنهای قبلی من رو مطاله کرده باشید عرض کردم که هر چیزی در زمانهای مختلف و در مکانهای مختلف معانی مختلفی داره و ربطی به یه سایت موسیقی نداره کلمه خط قرمز ( این تنها بازی با کلمات هست خط قرمز) خط قرمز همین ایران هم چه بسا همین حرفای ذکر شده من وشماست

پاینده باشید

11. 5 کاربر از varg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

12. Top | #36

شماره عضویت
    372

سوای اینکه این سایت فعلا امانت هست دست مدیران، و پدیدآورندش (به هر علتی) مایل نیست که مشکلی برای سایتش بوجود بیاد، بسیار خرسند میشیم اگر دوستانِ طرفدارِ دو آتیشهِ آزادی بیان سایتی رو راه اندازی کنند (و اگر قابل دونستن ما رو هم دعوت کنند) تا با خیال راحت و خطوط کاملا سبز در اون رفت آمد کنیم.
    --REST IN PEACE --

13. 6 کاربر از silence بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

14. Top | #37

شماره عضویت
    2439

نقل قول نوشته اصلی توسط ARASHS نمایش پست ها
    ببخشید میام تو بحثتون، نمیدونم چرا این دوستمون AFRAN 1988 هر بحثی در مورد موسیقی رو یه جوری میبره به سمت دین و مذهب، همانطور که Silence عزیز گفت بهترین کار اینه که مصداقی به این بحث پرداخته بشه که در اینصورت فکر نمیکنم AFRAN 1988 بتونه از عقایدش دفاع کنه
    خودمم نمی دونم چرا همیشه حس می کنم اینطور مواقع داره یه حمله ای به دین و باورهای جامعه می شه و قراره با این ابزارهایی که ساخته جوامع غربی هست سبک زندگی ماها مورد حمله دور و نزدیک قرار بگیره....!!!!.....

من خودم چندان ادم دین داری نیستم. اما بعضی تعریف های دین درباره موضوعات اجتماعی و فکری و عقلی و توصیف ماهیت انسان رو قبول دارم.

حس می کنم برخی تعریف های دین کامل و دقیق هستن و حتی ممکنه بزرگترین متفکرها هم با اونها هم عقیده باشن و برای اداره جامعه اونها رو مناسب بدونن.

این بار هم اشتباه کردم اومدم وارد بحث ها شدم.....از silence عزیز هم خواستم تا دوستان امروز بحث ها رو نخوندن حذف کنن مطالب من رو اما ایشون گفتن بهتره باشه.
    "........موسیقی سحرانگیزترین آفریده خداوند......"

15. 5 کاربر از AFRAN بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

16. Top | #38

شماره عضویت
    3598

نقل قول نوشته اصلی توسط silence نمایش پست ها
    سوای اینکه این سایت فعلا امانت هست دست مدیران، و پدیدآورندش (به هر علتی) مایل نیست که مشکلی برای سایتش بوجود بیاد، بسیار خرسند میشیم اگر دوستانِ طرفدارِ دو آتیشهِ آزادی بیان سایتی رو راه اندازی کنند (و اگر قابل دونستن ما رو هم دعوت کنند) تا با خیال راحت و خطوط کاملا سبز در اون رفت آمد کنیم.
    تا جایی که یادمه شما ابتدا حرف از دموکراسی ابتدا زدید پس دموکراسی هم فدای پایدار موندن سایت شد :دی
    من هم عرض کردم که آزادی تو این شرایط کمی خنده دار بنظر می آید :دی منتظره سایت شما هستم

17. 5 کاربر از varg بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

18. Top | #39

شماره عضویت
    372

نقل قول نوشته اصلی توسط AFRAN1988 نمایش پست ها
    خودمم نمی دونم چرا همیشه حس می کنم اینطور مواقع داره یه حمله ای به دین و باورهای جامعه می شه و قراره با این ابزارهایی که ساخته جوامع غربی هست سبک زندگی ماها مورد حمله دور و نزدیک قرار بگیره....!!!!.....

من خودم چندان ادم دین داری نیستم. اما بعضی تعریف های دین درباره موضوعات اجتماعی و فکری و عقلی و توصیف ماهیت انسان رو قبول دارم.

حس می کنم برخی تعریف های دین کامل و دقیق هستن و حتی ممکنه بزرگترین متفکرها هم با اونها هم عقیده باشن و برای اداره جامعه اونها رو مناسب بدونن.

این بار هم اشتباه کردم اومدم وارد بحث ها شدم.....از silence عزیز هم خواستم تا دوستان امروز بحث ها رو نخوندن حذف کنن مطالب من رو اما ایشون گفتن بهتره باشه.

نه عزیزم. اشتباه نکن. هیچ وقت به خاطر ابراز عقایدت ناراحت نباش.

اما سعی کن همونطور که دین گفته، همه سخنان رو بشنو و به بهترینشون عمل کن.

ممنون بابت باز کردن این باب

هر آنچه که گفته و شنیده شد، یادگار بمونه برای نسل های بعدی والاموزیک.

شب همگی خوش

--REST IN PEACE --

19. 6 کاربر از silence بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

20. Top | #40

شماره عضویت
    4596

با سلام، لطفا آهنگهای حماسی - کلیسایی که با گروه کر همراه هستش رو معرفی بفرمایید.

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)