خوش آمدید به تالار گفتگوی والا موزیک
تالارهای گفتگوی والا موزیک یک انجمن تخصصی با محور موضوعات مربوط به موسیقی است که هدف اصلی آن ایجاد فضای تخصصی و افزایش علم و آگاهی کاربران ایرانی در زمینه موسیقی میباشد . کلیه موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارایه شده و همه کاربران میتوانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مطرح شده بپردازند.

دیسکوگرافی والاموزیک


کانال تلگرام والا موزیک

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 69
 1. Top | #1


  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  1568
  نوشته ها
  262

  پیش فرض سرزمین رویاها

  .
  در پنجاه سال اخیر تکنولوژی و نوآوری ، تمامی دست آوردهای بشریت را در هم نوردیده است ، موسیقی هم جدا از این مسئله نبوده است. ابزار موسیقی ، سبک ها ، ضبط و پخش کننده ها تغییرات بنیادینی را متحمل شده اند. و هنر موسیقی هم کم کم دارد به خدمت صنعت موسیقی در می آید.

  سبک هائی از موسیقی با نام موسیقی الکترونیک و موسیقی عصر جدید (نیو ایج) ، با دهها زیر مجموعه خود ، فرزندان جدید این هنر بشمار می روند. فرزندانی که فرآیند سنتی تولید موسیقی را دگرگون ساخته اند ، امروزه ابزار آنان حتی سازهای مدرن الکترونیکی چند دهه قبل ، نظیر سینتی سایزرهای پرقیمت نمی باشند. ابزار آنان خیلی ساده تر از آنچه که تصور می کنیم ، شده اند ، یک کامپیوتر ، یک کیبورد و یک نرم افزار تولید موسیقی. ابزاری ، که امروزه تقریبا در هر خانه ای یافت می گردد.

  رشد حجیم ساخت موسیقی الکترونیک در دهه های اخیر ، از همین جا شروع شده است. امروزه در موسیقی الکترونیک شاهد آن هستیم که بخش اعظم این ابزار ، فراوان و تقریبا با قیمت بسیار نازلی در اختیار همگان می باشد. ابزاری که می تواند هنر موسیقی را به صنعت موسیقی تبدیل سازد. صنعتی که امکان تولید انبوه را میسر ساخته و سود آوری شرط اساسی آن شده است . اگر نسبت قطعات موسیقی تولید شده با سازهای سنتی را به قطعات تولید شده موسیقی الکترونیکی طی سالیان متمادی ، بررسی کنیم. مطمئنا این نسبت روز به روز کوچکتر می شود . داستان در آینده همانند فرش دست باف و فرش ماشینی می شود. ، حالا بخوبی فرق هنر موسیقی و صنعت موسیقی را درمی یابیم. اگر در هنر موسیقی کیفیت و نوآوری حرف اول را می زده است. در صنعت موسیقی میزان تولید ، بازار و فروش حرف اول را می زند.

  از موسیقی الکترونیک چه خوشمان بیاید و چه خوشمان نیاید . باید آنرا به عنوان یک واقعیت بپذیریم و با آن کنار بیاییم.
  سرزمین رویاها تاپیک جدیدی است که به موسیقی الکترونیک می پردازد. فرمت گسترده ای در موسیقی الکترونیک دارد ، که در کنار مباحث متغیر خود ، به عرصه آثار برتر و غیر تکراری (آنچه که تا بحال در تالار عرصه نگردیده است) موسیقی الکترونیک ، می پردازد. دوستان دیگر هم در صورت تمایل می توانند با شرط غیر تکراری بودن اثر ، با این تاپیک همکاری نمایند که پیشاپیش از زحمات آنان بابت معرفی بهترین هایشان تشکر می نمایم.
  در این تاپیک :

  اول : موسیقی الکترونیک را با هیچ سبک دیگری مقایسه نمی کنیم و وارد اینکه که کدام سبک و یا کدام زیر مجموعه بهتر است ، نمی شویم. نمی خواهیم وارد کل کل با دیگران شویم چون معتقدیم تمامی سبک ها و زیر مجموعه ها طرفداران خاص خود را دارند و محترم هستند ، فرقی نمی کند کدام باشد.

  دوم : مجموعه موسیقی الکترونیک برای ما اهمیت دارد ، زیر مجموعه های این موسیقی همانند شاخ وبرگهای آن هستند ، هرکدام هویت خاص خود را دارند ، زیر مجموعه ها خط کشی متغیری دارند ، اثری را ممکن است یک کارشناس ترنس بداند و دیگری آنرا هاوس . بنابراین راجع به این مسائل نیز بحث نمی کنیم. می خواهیم از آهنگ و مطالب لذت ببریم ، چه فرقی می کند ، آنرا این بنامیم و یا آن. برای ما دوستی و حفظ آن ، مهم تر از این بحث و جدل های تمام ناشدنی است . در حقیقت آهنگسازان قطعات را بر اساس مرز بندی ها نمی سازند ، بلکه آنرا بر اساس مجموعه احساسات و نگاه های خود تصنیف می کنند و این مفسرین و کارشناسان هستند که بعد از ساخته شدن آنرا شکافته ، رده بندی و طبقه بندی می نمایند.

  سوم : فقط آثار برتر را ، آنهم از دیدگاه خودمان معرفی می کنیم. و وارد این بحث که کدام گروه و کدام اثر بالاتر است یا پائین تر ، شاهکار است یا معمولی ، نمی شویم. هیچ آهنگسازی شاهکار نمی سازد ، او می تواند اثری را بسازد که شاهکار شود. در این امر ، هیچ دستگاه مختصات ثابتی وجود ندارد ، همه چیز نسبی و تابع سلائق من و شما می باشد.
  با کمک شما ، می خواهیم ساده ، صریح و بدون حاشیه فقط به موسیقی الکترونیک بپردازیم ، مطمئنا خیلی بیشتر از آنچه که تصور می کنید ، می توانید ما را کمک باشید.

  از یک تشکر ساده گرفته تا اظهار نظر راجع به مطالب-آهنگها و ایجاد پست جدید از طرف خودتان در این تاپیک ، به موقع اش مضایقه نفرمائید.

  سهم خودم از این تاپبک را ، تقدیم دو دوست غایب ، آریوشین و مجیبا ، می کنم ، هر جا که هستند ، سالم و موفق باشند. برای زحماتی که در این تالار کشیده اند ، یادشان همیشه گرامی است.

  .

 2. 27 کاربر از SunShine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند


 3. دیسکوگرافی والاموزیک

   

 4. Top | #2


  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  1568
  نوشته ها
  262

  پیش فرض خط زندگی

  .
  Lifeline چیست ، با یک تصویر آن را برای شما تعریف می کنیم.  راستی اگر خط زندگی تبدیل به این یکی می شد ، چی می شد؟
  گروه 7and5 قطعه ای دارد تحت عنوان Lifeline که نشان می دهد آنها هم در این باره فکر کرده اند. آهنگ را گوش دهید تا احساس آنها را راجع به خط زندگی دریابید. احساسی است دینامیکی شبیه خود زندگی!
  Song : Lifeline
  Artist : 7and5
  Album : Oceans
  Year : 2012
  Song Genre : New Age / Chill

  7and5 - Lifeline
  .


 5. 25 کاربر از SunShine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

 6. Top | #3


  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  1568
  نوشته ها
  262

  پیش فرض امواج

  .
  به جسمی که در یک محیط موج ایجاد می کند چشمه ی موج می گویند ، موج نیز حرکتی است تناوبی که برای انتقال انرژی و در حالتی که ماده جدا از انرژی باشد ، بکار گرفته می شود ، در این حرکت هیچ ذره ای جابجا نمی شود ، آنچه که حرکت می کند انرژی است.

  موجها از نظر نحوه ی انتشار در محیط به دو دسته تقسیم می شوند : موجهای مکانیکی و موجهای الکترو مغناطیسی
  موجهای مکانیکی برای انتشار به محیط مادی نیاز دارند هر چه محیط غلیظ تر باشد سرعت انتشار این موجها بیشتر است.امواج منتشره در فنر ، صوت ، ارتعاشات مواد ، موج دریا ، لرزش سیم گیتار و دیگر سازهای زهی و همگی از موجهای مکانیکی هستند ، این امواج بیشتر منشاء زمینی دارند. در خلاء هیچ صدایی قابل شنیدن نیست.
  موجهای الکترو مغناطیسی برای انتشار به محیط مادی نیاز ندارند. هرچه محیط غلیظ تر باشد سرعت انتشار این موجها کمتر است . نور ، امواج رادیویی تلویزیونی و موبایل ، پرتوهای X که برای عکسبرداری از بدن استفاده می شود ، پرتوی گامای تابش شده از سیاهچاله ها ، امواج مایکروویو که غذای ما را گرم میکنند و .. همگی از موجهای الکترو مغناطیسی هستند.این امواج بیشتر منشاء کهکشانی دارند.

  دوره ، بسامد یا فرکانس ، طول موج ، سرعت انتشار موج همگی از مولفه های مشخصات موج می باشند.

  به تعداد نوسانهای یک نوسانگر در مدت یک ثانیه ، بسامد یا فرکانس گفته می شود. واحد آن بر حسب هرتز است هر چقدرجرم متصل به نوسانگر کمتر باشد این نوسانگر تندتر نوسان می کند و زمان هر نوسان آن کوتاه تر است ، در نتیجه فرکانس آن بیشتر می شود.
  موج در هر محیط با سرعت معینی منتشر می شود که به آن سرعت انتشار می گوییم . سرعت انتشار موج در یک محیط به جنس و دیگر مشخصات آن محیط بستگی داشته و عدد ثابتی است. مثلا سرعت انتشار موج بر سطح آب حدود 5 متر به ثانیه ، سرعت انتشار صوت در هوا و دمای معمولی 340 متر بر ثانیه و سرعت انتشار نور در خلاء 300000 کیلومتر بر ثانیه یعنی تقریبا 885000 برابر سرعت صوت است.  صدا در حالت معمولی نمی تواند به فواصل دور منتقل شود زیرا با قوی شدن صدا ، صوت پخش شده از حالت خصوصی و ارتباط نقطه به نقطه (Point To Point) خارج شده و سایرین نیز بر آن شنود می یابند ، همچنین حنجره انسان صدایی با قدرت بسیار زیاد را نمی تواند تولید کند برای انتقال امواج صوتی به فواصل دورتر می توان طی فرآیندی ابتدا صوت را به امواج الکترو مغناطیسی تبدیل نمود و سپس این امواج را با سرعت تقریبی نور انتقال داد . پس از انتقال و دریافت مجدد ، می توان دوباره آن را به امواج صوتی که قابل شنیدن است ، تبدیل نمود ، (فرستنده ، کانال ارتباطی و گیرنده) . امروزه علم مخابرات به این مقوله ها می پردازد.

  شما هنگامی که با تلفن با شخص دیگری در آنطرف کره زمین صحبت می کنید ، این اتفاقات روی می دهد. کلام صوتی شما پس از خروج از حنجره توسط دستگاه تلفن خودتان ( فرستنده) به امواج الکترو مغناطیسی تبدیل یافته که از طریق بسترهای کابل یا فیبر نوری یا ماهواره (کانال ارتباطی) به دستگاه تلفن طرف مقابل (گیرنده) انتقال یافته ، دوباره این امواج به امواج صوتی تبدیل شده تا از طریق بلند گو پخش شده و به گوش گیرنده برسد.

  ارتباطات رادیویی امروزه بخشی از علم آکوستیک را تشکیل داده که نقش آن در موسیقی الکترونیک ، چشم گیرتر و تاثیرگذارتر است.

  برای کسانی که می خواهند موسیقی الکترونیک و یا صدابرداری کار کنند ، یاد گیری و تفکر در باب مبانی فیزیک الکترو مغناطیس و فیزیک صوت ، به آنها کمک خواهد کرد تا مفاهیم ، اصول تئوریک ، شناخت ابزار ، آهنگسازی ، میکس ، صدا گذاری ، صدابرداری ، ضبط و .... در این نوع موسیقی را بهتر و زودتر فرا گیرند ، دانشی که آنان را ، از شناخت و اظهار نظرهای سطحی و خام به سوی استدلال هایی منطقی متکی بر علم آکوستیک رهنمون خواهد ساخت. آثار برجسته موسیقی الکترونیک با زحمت ، کوشش ، تحصیل و با داشتن دانش فنی حاصل شده است ، یکی از اعضای این گروه ها حتما متخصص مهندسی صدا (Sound Engineering) بوده اند. این آثار اتفاقی یا تفننی ، در اثر بازی با صفحه کیبورد و زدن دکمه های آن بدست نیامده است.
  .

  رویک ساپ (Royksopp) گروه دونفره نروژی است که در زیر شاخه های Progressive House Ambient Trip Hop موسیقی الکترونیک فعالیت می کنند ، یکی از برترین کارهای آنان قطعه Poor Leno است این قطعه با وکال ارلند اوی (Erlend Øye) در دسامبر 2001 بصورت ترانه تکی منتشر گردید . آلبوم این آهنگ نیز قبلا تحت عنوان ملودی صبح (Melody A.M) در سپتامبر همان سال منتشر گردیده بود. علاوه بر آهنگ اصلی یک ریمیکس این آهنگ نیز از Silicone Soul نیز برای دوستداران سرزمین رویاها لینک داده شده است.

  .
  Song : Poor Leno
  Artist : Royksopp
  Album : Melody A.M
  Released : 2001
  Song Genre : Progressive House
  Vocal : Erlend Øye

  Royksopp - Poor Leno Original

  Royksopp - Poor Leno Silicone Soul's Hypno House Dub


  .


  .


 7. 25 کاربر از SunShine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

 8. Top | #4


  تاریخ عضویت
  Nov 2013
  شماره عضویت
  2697
  نوشته ها
  655

  پیش فرض

  نام قطعه : خطه سرخ Red Zone
  نام هنرمند : رابرت مايلز Robert Miles
  نام آلبوم : سرزمين رؤياها Dreamland
  تاريخ انتشار : هفتم ژوئن سال هزار و نهصد و نود و شش ميلادي June 7 1996
  ژانر : ترنس رؤيايي ( البته توي اين قطعه فضاي الكترونيك به خوبي حس ميشه ) Dream Trance

  داخل انجمن گشتم ، هيچ اثري ازش پيدا نشد . فقط توي ديسكوگرافي والاموزيك آلبوم قرار گرفته

  http://pleer.com/tracks/44605159XIK

  البته با اجازه صاحب تاپيك

  فقط سانشاين عزيز ، يه درخواستي ازتون داشتم . من يكي با اين قطعه ( منظورم قسمت دوم موزيكه ) و يكي هم مردم در اخبار تنجرين دريم خيلي حس خوبي بهم دست ميده . مي تونيد چند تا موزيكي كه تا حالا شنديد كه اصوات فضايي و الكترونيك مرموز مثل اين دو تا دارن معرفي كنيد ؟
  ممنون ميشم
  امروز مسیح را در نینوا به صلیب می کشند

 9. 21 کاربر از Kave_Sepehrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

 10. Top | #5


  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  1568
  نوشته ها
  262

  پیش فرض سوار بر سفینه

  .
  با تشکر از کاوه عزیز برای آهنگ Red Zone از Robert Miles آهنگساز ایتالیایی دهه 90 میلادی.

  آهنگ های Red Zone و People In The News هر دو ظرف مشترکی به نام Progressive Electronic دارند ، فرمول ساخت هر دو آهنگ تقریبا یکسان است ، افکت گذاری ، ریتم دینامیک از مشخصه ویژه این دو آهنگ بشمار می آید. افکت گذاری ، فضای وهم و ابهام را به شنونده القا می نماید و ریتم دینامیک ، حرکت و سرعت را تداعی می کند ، در آهنگ Red Zone و در نیمه دوم آن ساز کوبه ای غیر الکترونیک که می تواند درامز باشد با ایجاد اصواتی بم ، سنگینی را به سرعت می افزاید ، انگار یک تریلی با بیست وچهار تن بار و با سرعت 200 کیلومتر در حال حرکت است ، البته خلق فضای سنگین در آهنگ تنجرین دریم کمتر است.

  وهم وابهام ، سرعت ، سنگینی (که گیجی را تداعی می کند) ، احساساتی را بوجود می آورد ، انگار که سوار بر سفینه ای هستی و گیج و مبهوت داری با سرعت نور بسوی آنسوی کهکشان و ناشناخته ها حرکت می کنی.  .
  اگر آلبوم Miracle Mile تنجرین دریم و یا Dreamland رابرت مایلز را بصورت کامل گوش دهی مشاهده می کنی بقیه آهنگها شبیه این آهنگ نیستند ، بنابراین پیدا کردن آلبومی با این مشخصه درخواستی ازیک هنرمند و یا گروه امکان پذیر نیست چون چنین چیزی تقریبا وجود خارجی ندارد ، چیزی را که می توانی پیدا کنی گلچینی از این آهنگهاست که معمولا این آلبومها تحت عنوان .V.A (هنرمندان مختلف) منتشر می گردند. کلمات Space و Dream راهنمای بسیار خوبی برای یافتن این مجموعه خواهد بود. در این تاپیک و در آینده طی پستی ، به فضا و الکترونیک خواهیم پرداخت.

  علی الحساب تا آن موقع پیشنهاد می کنم اگر امکانش را داری آلبومهای ذیل را گوش دهی تا از این مقوله بیشتر شنیده باشی . در موسیقی شنیدن آثار کلیدی و معروف در هر مبحثی ، کمک بزرگی به درک و ارتقاء سطح و دانش موسیقی در آن زمینه می نماید. وقتی اثری را اکثریت کارشناسان تحسین می کنند ، پس حتما از آن می توان نکته ها آموخت.

  آلبوم اول در سبک کلاسیک ، آلبوم دوم ، موسیقی متن فیلم جاذبه که آنرا می توان در رده نئو کلاسیک طبقه بندی نمود و آلبومهای ردیف سوم و چهارم نیز ترنس هستند.

  V.A. - 2001: A Space Odyssey OST 1968
  Steven Price - Gravity OST 2013
  Safri Duo - 3.0

  Space - Space In A Trance


  برای تشکر از همکاریت آهنگ Space In A Trance از گروه الکترونیک معروف فرانسوی دهه هفتاد میلادی Space ، را که تقریبا با موضوع درخواستت نیز انطباق دارد ، برایت لینک می دهم.


  .


  .
  Song : Space In A Trance
  Artist : Space
  Album : Space In A Trance
  Released : 1996
  Song Genre : Trance

  Space - Space In A Trance

  .


 11. 19 کاربر از SunShine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

 12. Top | #6


  تاریخ عضویت
  Nov 2013
  شماره عضویت
  2697
  نوشته ها
  655

  پیش فرض

  ممنون از شما
  آهنگ قشنگي بود ، بقيشم بايد برم پيدا كنم بگيرم
  آلبوم Miracle Mile واقعاً آلبوم قشنگيه ... ولي People In The News بهتر از بقيشون از آب در اومده ... قطعه حكم نهايي وقتي شروع ميشه و اون صداي مرموز نواخته ميشه آدم يه لحظه جو هراس و گمشدگي مي گيردش ولي خيلي طول نمي كشه كه موزيك از اون جو خارج ميشه و به يه موزيك خيلي سبك تبديل ميشه كه اصلاً آدم انتظارش رو نداره ....

  خيلي از شما متشكرم

  يه آهنگم از تنجرين دريم معرفي كنيم !

  Artist : Tangerine Dream
  Album : Tyranny Of Beauty
  Song : Catwalk
  Released : 1995

  http://pleer.com/tracks/5044080EKN7

  قطعه استراتوسفر از همين آلبوم جزء اولين كارايي بود كه من از گروه دانلود كردم
  امروز مسیح را در نینوا به صلیب می کشند

 13. 18 کاربر از Kave_Sepehrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

 14. Top | #7


  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  1568
  نوشته ها
  262

  پیش فرض دیوید آرکنستون

  .
  آمبینتی زیبا از دیوید آرکنستون آهنگساز سبک های Trance Celtic Folk Ambient New Age و همچنین سازنده موسیقی متن فیلم و موسیقی متن بازیهای کامپیوتری

  برای دریافت آهنگهایی دیگر از این هنرمند به این تاپیک مراجعه نمائید.

  .


  .
  Song : Acquiring Satellites
  Artist : David Arkenstone
  Album : Ambient World CD 1
  Released : 2011
  Song Genre : Ambient

  David Arkenstone - Acquiring Satellites


  .


  .

 15. 18 کاربر از SunShine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

 16. Top | #8


  تاریخ عضویت
  Apr 2012
  شماره عضویت
  511
  محل سکونت
  همدان
  نوشته ها
  838

  پیش فرض

  sunshine عزیز .متشکرم . این آهنگ دیوید آرکنستون واقعا زیباست و انسان به سرزمین رویاها می بره .
  لا حول و لا قوه الا بالله

 17. 10 کاربر از spyro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

 18. Top | #9


  تاریخ عضویت
  Feb 2013
  شماره عضویت
  1568
  نوشته ها
  262

  پیش فرض تشکر

  .
  آقا مجتبی عزیز تشکر ، خوشحالم از اینکه از آهنگ خوشت اومد.

  آلبوم "دنیای آمبینت" اثر دیوید آرکنستون شامل دو سی دی و جمعا 10+9=19 قطعه بوده که در مجموع آلبوم خیلی خوبی است که حدود سه سال قبل به بازار عرضه شد.

  یک قطعه زیبای دیگر از این آلبوم را ، به پاس زحماتی که در تالار ، بویژه انجمن الکترونیک کشیده ای ، تقدیم شما می نمایم.  .
  Song : Gargouille
  Artist : David Arkenstone
  Album : Ambient World CD 1
  Released : 2011
  Song Genre : Ambient


  David Arkenstone - Gargouille
  .

 19. 20 کاربر از SunShine بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

 20. Top | #10


  تاریخ عضویت
  Apr 2012
  شماره عضویت
  511
  محل سکونت
  همدان
  نوشته ها
  838

  Post تقدیم به Sunshine
  ممنونم sunshine عزیز . (اسمتان را نمی دانم ببخشید اگر لطف کنی بگی خیلی بهتره تا با ما هم با شما آشنا بشیم)
  آهنگ زیبایی بود . اگر داری لینک دانلود کل آلبوم را برایمان بگذار واقعا آهنگ های زیبایی داره این دیوید آرکنستون


  یک آهنگ زیبا از آهنگسازی با نام Tastexprience تقدیم به شما .

  یکی از بهترین تک آهنگ های این هنرمند است . او از سال 1992 تا سال 2005 در موسیقی الکترونیک فعالیت می کرد ولی با مرگ مادرش تغییر سبک داد و به موسیقی تلفیقی روی آورد . که بیشتر موسیقی های تلفیقی او ترکیب الکترونیک و نیوایج است . در زیر یکی از بهترین آهنگ های این هنرمند را برایتان قرار می دهم .

  آهنگی فوق العاده زیبا و آرامش بخش و با خوانندگی یک نفر که خیلی صداش ارام و دلنشینه

  هنرمند:
  Tastexperience

  نام آهنگ :
  Skyline

  ژانر:
  New age و Electronic Ambient

  لینک دانلود :

  دانلود آهنگ

  ویرایش توسط spyro : 04-18-2014 در ساعت 12:08 PM
  لا حول و لا قوه الا بالله

 21. 14 کاربر از spyro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 7 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. بر فراز ابرها ، تراویدن بارانی از راک
  توسط carmina در انجمن موسیقی راک
  پاسخ ها: 170
  آخرين نوشته: 11-27-2017, 09:10 PM
 2. بارها و بارها به صدای ویالونش گوش خواهی داد
  توسط احسان در انجمن موسیقی کلاسیک و معاصر
  پاسخ ها: 8
  آخرين نوشته: 10-25-2017, 11:43 PM
 3. آیا متوجه پیچیدگی این تصاویر می شوید؟!!
  توسط هانی. در انجمن مـتـفـرقـه
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: 09-20-2017, 03:10 PM
 4. دانلود ویدیو آهنگ High Hopes از گروه پینک فلوید
  توسط Another One در انجمن موسیقی راک
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: 05-27-2012, 07:29 PM
 5. برای دقایقی از دنیا خارج شوید...! با یک نیو ایج رویایی به نام Sisyphus از Tristeria
  توسط Dreamer در انجمن موسیقی عصر نو، آرامش بخش، مدیتیشن و فلامنکو
  پاسخ ها: 8
  آخرين نوشته: 11-13-2011, 09:51 PM

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •