خوش آمدید به تالار گفتگوی والا موزیک
تالارهای گفتگوی والا موزیک یک انجمن تخصصی با محور موضوعات مربوط به موسیقی است که هدف اصلی آن ایجاد فضای تخصصی و افزایش علم و آگاهی کاربران ایرانی در زمینه موسیقی میباشد . کلیه موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارایه شده و همه کاربران میتوانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مطرح شده بپردازند.

دیسکوگرافی والاموزیک

کانال تلگرام والا موزیک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
  1. Top | #1

شماره عضویت
    1402

پیش فرض این موزیک با حال مالِ کیه؟

ویرایش توسط persicus : 02-23-2014 در ساعت 02:53 PM

2. دیسکوگرافی والاموزیک

3. Top | #2

شماره عضویت
    2752

اسم باند : The Rolling stones اسم آهنگ : Paint It Black

4. 7 کاربر از Amadeus بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

شماره عضویت
    3096

سلام خسته نباشید!

من قبل ها یک آهنگی داشتم که الآن دیگه ندارمش و متاسفانه اسمش رو هم یادم نیست. این تکنو رو بعضی وقت ها صدا و سیما پخش کرده بود. همچنین این تکنو در بازی GTA Vice City فارسی (فارسی شده توسط رگا) بود. در دموی اول بازی که شخصیت بازی Tommy Vercitty میره به فرودگاه Escobar International Airport پیش یک وکیل به اسم Ken Rosenberg که در اونجا این تکنو نواخته می شه. البته این تکنو در بازی اریجینال وجود نداره و توسط شرکت فارسی ساز رگا گذاشته شده بود، در بازی اریجینال آهنگ لاتین در حال پخش هست. اما من تنها به همان دموی اریجینال دسترسی دارم که شاید بشه کاری کرد! نمی دونم!

اینم لینکش:

http://www.youtube.com/watch?v=gAJQqeRptw0

البته ریتم اون تکنو یادم هست که به اینصورت بود. البته امیدوارم که بشه تشخیصش داد!

did did dood dood doodoo doodoo dood dood

فکر می کنم اسمش Silent Circle یا Silence Circle بود یا شایدم اشتباه می کنم نمی دونم! خواهش می کنم اگر اسم این تکنوی معروف رو می دانید به من اطلاع دهید. بسیار ممنونم.

6. Top | #4

شماره عضویت
    2697

من كليپو دانلود كردم ..... ولي هيچ آهنگي روش نبود !

از روي بازي ضبط كنيد
    امروز مسیح را در نینوا به صلیب می کشند

7. Top | #5

شماره عضویت
    3096

نقل قول نوشته اصلی توسط Kave_Sepehrian نمایش پست ها
    من كليپو دانلود كردم ..... ولي هيچ آهنگي روش نبود !

از روي بازي ضبط كنيد
    سلام دوست خوبم. من هم می دونم اون تکنویی که گفتم روش نیست! و فقط یک آهنگی آمریکای جنوبی (لاتین) روش هست. و من این بازی رو دیگه ندارم متاسفانه! این یک تکنوی بی کلام هست. من ریتم این تکنو رو نوشتم:

did did گذشته فعل Do انگلیسی نیست ها! اصلا صدای آدم نیست. من دارم با دهن خودم این صدا رو در می آرم اینجاهم نوشتم که بلکه کسی این آهنگ رو شناخت. روش خوندن این تکنو. یک نفس نسبتآ عمیق بکشید بعد بریده بریده با فک بسته و با لب های باز و با فرستادن هوا از دهنتون به بیرون این متن رو بخونید که ریتم این تکنو هست (حالت پالسی pulse):

did. did. dood. dood. doodoo doodoo dood. dood

ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

ویرایش توسط Sound.Voice : 02-25-2014 در ساعت 01:17 PM

8. Top | #6

شماره عضویت
    2697

نقل قول نوشته اصلی توسط Sound.Voice نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم. من هم می دونم اون تکنویی که گفتم روش نیست! و فقط یک آهنگی آمریکای جنوبی (لاتین) روش هست. و من این بازی رو دیگه ندارم متاسفانه! این یک تکنوی بی کلام هست. من ریتم این تکنو رو نوشتم:

did did گذشته فعل Do انگلیسی نیست ها! اصلا صدای آدم نیست. من دارم با دهن خودم این صدا رو در می آرم اینجاهم نوشتم که بلکه کسی این آهنگ رو شناخت. روش خوندن این تکنو. یک نفس نسبتآ عمیق بکشید بعد بریده بریده با فک بسته و با لب های باز و با فرستادن هوا از دهنتون به بیرون این متن رو بخونید که ریتم این تکنو هست (حالت پالسی pulse):

did. did. dood. dood. doodoo doodoo dood. dood

ممنون میشم اگه کسی بتونه کمکم کنه

سلام

دوست عزيز اين جوري به هيچ وجه نميشه متوجه منظور شما شد ...... من بازي رو الان دارم ولي به سيستمم نمي خوره .........
    چند سال پيش كه گرفتمش بعد از نصب ديگه نتونستم بازيش كنم ..... سيستم خيلي قوي ميخواد ..........

ولي اون چيزي كه مي نويسيدو فقط خودتون مي دونيد كه چه قدر بكشيدشون يا سريع بخونيد ، مكث كنيد يا پشت سرهم بخونيد ، صدا رو كم و زياد كنيد .........
    من الان ممكنه يه جوري براي خودم بخونمش كه مد نظر شما نيست .........

اگر براتون مقدور با سوت يا صداي دهن بزنيدش بريزيدش توي picofile و آدرسش رو اينجا قرار بديد تا من يا دوستان ديگه در صورت شناخت براتون معرفيش كنيم ......
    امروز مسیح را در نینوا به صلیب می کشند

9. این کاربر از Kave_Sepehrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

10. Top | #7

شماره عضویت
    3096

سلامی مجدد به همه دوستان. دوست عزیزم جناب آقای"Kave_Sepehrian" از مطرح کردن سوال خودم پشیمون شدم، چرا که اینطوری نمی شود آهنگی رو درخواست کرد. حق با شماست. باید حداقل یک نشونی_ای یا یک تیکه آهنگ نمونه داشته باشم. اما من فکر می کردم اینطوری شاید بشه و شانسم رو امتحان کردم. اما آپلود "صدا"، اینکار رو تاحدی مسخره و البته زیاده روی بیجا می دونم. اما اگر شما اصرار دارید مانعی نیست لینک زیر صدای ضبط شده بنده می باشد:

http://s5.picofile.com/file/81154127...Music.mp3.html

البته اگر هم این تکنو پیدا نشد مانعی نیست، هیچ اشکالی نداره. بازهم ممنون از توجه و کمک شما نسبت به آهنگ درخواستی من، تشکر.

11. 2 کاربر از Sound.Voice بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

12. Top | #8

شماره عضویت
    3039

من متوجه آهنگ شدم قبلا هم توي كامپيوترم بود ولي الان نه آهنگ رو دارم نه اسمشو يادم مونده.ولي مطمئنم چون آهنگ نسبتا معروفيه زود شناسايي ميشه خيالت راحت

13. این کاربر از tajzade بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده است

14. Top | #9

شماره عضویت
    3096

سلام، خسته نباشید دوستای گلم!
    دستتان درد نکنه. من خودم دنبال آهنگ گشتم و توانستم آنرا پیدا کنم. من چند سال پیش این آهنگ رو از پورتال www.gigadl.net دانلود کرده بودم. اما بعد از مدتی مثل اینکه وبسایت www.gigadl.net این آهنگ و همه دیتابیس خودش رو پاک کرده و دیگه من نتوانستم آهنگ رو پیدا کنم. همینطور یادمه که اون موقع ها، گذرا و در حال وبگردی این آهنگ رو در وسایت www.3sotdownload.com هم دیده بودم؛ به همین خاطر سرچ کاملی در قسمت آهنگ های بی کلام وبسایت www.3sotdownload.com انجام دادم که بالاخره آهنگ مورد نظر رو پیدا کردم. اگر شما مایل بودید و دوست داشتید (البته به انتخاب خودتان) این آهنگ رو دانلود کنید. کار قشنگی هست!

لینک منبع:

http://www.3sotdownload.com/the-tran...t-circles.html

لینک دانلود:

http://sesotdownload31.persiangig.co...t Circles .mp3

موفق و پاینده باشید. خدا پشت و پناهتان.
    ویرایش توسط Sound.Voice : 03-06-2014 در ساعت 06:44 PM

15. 3 کاربر از Sound.Voice بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

16. Top | #10

شماره عضویت
    3006

با سلام خدمت شما
    ببخشید فیلم زیر را دانلود می کنی ؟؟؟ http://www.aparat.com/v/DWbi9
    اون آهنگی که به صورت طنز داره می خونه (ضبطش کردن) حالا نمی دونم چی می خونه را می خواهم .. می خواهم بزارم به عنوان زنگ گوشیم ؟؟؟
    ممکنه جواب بدید؟؟؟ اسم آهنگه چیه ؟؟؟ لینک دانلودشو می گذارید؟؟
    یا علی......
    لطفا جواب دهید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)