خوش آمدید به تالار گفتگوی والا موزیک
تالارهای گفتگوی والا موزیک یک انجمن تخصصی با محور موضوعات مربوط به موسیقی است که هدف اصلی آن ایجاد فضای تخصصی و افزایش علم و آگاهی کاربران ایرانی در زمینه موسیقی میباشد . کلیه موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارایه شده و همه کاربران میتوانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مطرح شده بپردازند.

دیسکوگرافی والاموزیک

کانال تلگرام والا موزیک

صفحه 3 از 58 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 573
  1. Top | #21

شماره عضویت
    2697

نقل قول نوشته اصلی توسط موریه نمایش پست ها
    انسانهای بزرگ درد دیگران را میفهمند
    انسانهای متوسط درد خود را دارند
    و انسانهای کوچک بی دردند...

تلخ ترين خداحافظي ها اونايي هستن كه هيچ وقت گفته نشدن و معلوم نشده چرا شدن ......

ناشناس

2. 4 کاربر از Kave_Sepehrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

3. دیسکوگرافی والاموزیک

4. Top | #22

شماره عضویت
    2697

نقل قول نوشته اصلی توسط Narges نمایش پست ها
    دکتر شریعتی :
    «کلاس پنجم که بودم پسر درشت هیکلی در ته کلاس ما می نشست که برای من مظهر تمام چیزهای چندش آور بود ،آن هم به سه دلیل ؛ اول آنکه کچل بود، دوم اینکه سیگار می کشید و سوم - که از همه تهوع آور بود- اینکه در آن سن و سال، زن داشت. !... چند سالی گذشت یک روز که با همسرم از خیابان می گذشتیم ،آن پسر قوی هیکل ته کلاس را دیدم در حالیکه خودم زن داشتم ،سیگار می کشیدم و کچل شده بودم.
    « از كسي ايراد نگيريد تا از شما ايراد نگيرند . زيرا هر طور كه با ديگران رفتار كنيد ، همانگونه با شما رفتار خواهند كرد . چرا پر كاه را در چشم برادرت مي بيني ، اما تير چوب را در چشم خودت نمي بيني ؟ چگونه جرأت مي كني بگويي : اجازه بده پر كاه را از چشمت در آورم ؟ در حالي كه خودت چوبي در چشم داري ؟ اي متظاهر ، نخست چوب را از چشم خود در آور تا بهتر بتواني پر كاه را در چشم برادرت ببيني . »

كتاب مقدس ، عهد جديد ، انجيل متي ، 7

5. 6 کاربر از Kave_Sepehrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

6. Top | #23

شماره عضویت
    2697

نقل قول نوشته اصلی توسط Kave_Sepehrian نمایش پست ها
    « از كسي ايراد نگيريد تا از شما ايراد نگيرند . زيرا هر طور كه با ديگران رفتار كنيد ، همانگونه با شما رفتار خواهند كرد . چرا پر كاه را در چشم برادرت مي بيني ، اما تير چوب را در چشم خودت نمي بيني ؟ چگونه جرأت مي كني بگويي : اجازه بده پر كاه را از چشمت در آورم ؟ در حالي كه خودت چوبي در چشم داري ؟ اي متظاهر ، نخست چوب را از چشم خود در آور تا بهتر بتواني پر كاه را در چشم برادرت ببيني . »

كتاب مقدس ، عهد جديد ، انجيل متي ، 7
    ادامه :

« مرواريد هاي خود را نزد خوكها نگذاريد ، چون قادر به تشخيص ارزش آنها نمي باشند ؛ آنها مرواريد ها را لگد مال مي كنند و بر گشته ، به شما حمله ور خواهند شد . به همين ترتيب ، چيزهاي مقدس را در اختيار انسانهاي بدكار نگذاريد »

7. 6 کاربر از Kave_Sepehrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

8. Top | #24

شماره عضویت
    2697

« يه پايان تلخ بهتر از يه تلخ بي پايانه »

درباره الي

9. 9 کاربر از Kave_Sepehrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

10. Top | #25

شماره عضویت
    1277

Lord of the Rings: The Tow Towers

سارومان:دنیا در حال تغیره،دنیای امروز در آتش صنعت فردا خواهد سوخت

Matrix:Revolutions

اسمیت:حقیقت زندگی تموم شدنه
    لذت زیر بارون بودن این که کسی اشکهات نمی بینه!

11. 8 کاربر از Lagrima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

12. Top | #26

شماره عضویت
    2697

ماتريكس : انقلاب ها

نئو : من فقط ميخوام چيزي رو بگم كه به خاطرش اومدم ، بعدش ... هر كاري كه ميخواي بكن ... من جلوتو نمي گيرم
    ماشين : بگو
    نئو : برنامه اسميت تحت كنترل تو بزرگ شده . به زودي اون در تمام شهر گسترش پيدا مي كنه به همون شكلي كه در ماتريكس گسترش پيدا مي كنه . تو نمي توني جلوشو بگيري ولي من مي تونم
    ماشين : ما به تو احتياجي نداريم . ما به هيچ چيز احتياجي نداريم
    نئو : اگر اين طوره پس من اشتباه كردم و تو مي بايست همين الان منو بكشي
    ماشين : چي ميخواي ؟
    نئو : صلح
    ماشين : و اگه باختي ؟
    نئو : نمي بازم

اسميت : آقاي اندرسون ، دوباره خوش اومدي . كاري كه با اينجا كردم دوست داري ؟
    نئو : امشب تموم ميشه
    اسميت : مي دونم كه تموم ميشه ، قبلاً ديدمش . به خاطر همينه كه بقيه هاي من ميخوان نمايشو تماشا كنن ، حالا ما مي دونيم كه من تنها كسي هستم كه مي تونه تو رو بزنه . مي توني حسش كني آقاي اندرسون ... نزديك خودت ؟ خوب ، من مي تونم . من واقعاً بايد بابتش ازت تشكر كنم . بعد از همه اينا ، اين زندگي تو بود كه به من هدف همه زندگي ها رو ياد داد . هدف زندگي اينه كه تموم بشه .

بعد از يه درگيري تمام عيار ....

اسميت : چرا آقاي اندرسون ، چرا ؟ چرا ، چرا اين كارو مي كني ؟ چرا ، چرا بلند ميشي ؟ چرا به درگيري ادامه ميدي ؟ اعتقاد داري براي چيزي مي جنگي ، چيزي بالاتر از حيات خودت ؟ مي توني بهم بگي اون چيه ؟ اصلاً خودت مي دوني ؟ به خاطر آزادي يا حقيقت ... شايد صلح ... ممكنه براي عشق باشه ؟ همش خيال بافيه آقاي اندرسون ، اداراكات وهمين . سازه هاي موقت از انسان ضعيف كه احمقانه تلاش مي كنه موجوداتي رو بدون معني يا هدف توجيه كنه . و همش مثل خود ماتريكس چيزاي مصنوعي هستن . اگر چه ، فقط ذهن يه انسان مي تونه چيز بي مزه و بي معني اي مثل عشقو بسازه . تو ديگه حالا بايد بتوني ببينيش ، بايد بدونيش ، آقاي اندرسون ! تو نمي توني ببري ، ادامه دعوا بيهوده است . چرا آقاي اندرسون ؟ چرا ، چرا مقاومت مي كني ؟
    نئو : چون من انتخاب كردم
    اسميت : اين دنياي منه ! دنياي من ! صبر كن ! من اينو قبلاً ديدم ... اين همونه ، اين آخرشه . آره ، تو دقيقاً همون جا افتاده بودي ، دقيقاً همون شكلي و من ... من ... من اينجا وايستاده بودم ... دقيقاً اينجا ... من ... من ميخوام يه چيزي بگم ... من ميگم هر چيزي كه آغازي داره پاياني هم داره نئو ( نئو پا ميشه وايميسته ) چي ؟ من الان چي گفتم ؟ نه ... نه ، اين درست نيست . اين نمي تونه درست باشه . از من دور شو !
    نئو : از چي مي ترسي ؟
    اسميت : اين يه كلكه !
    نئو : تو درست گفتي اسميت . هميشه درست مي گفتي . امتناع ناپذير بود
    اسميت : تموم شده ؟ ( اسميت نئو رو هم شبيه خودش مي كنه ) اوه ، نه ! نه ! نه ! نه اين منصفانه نيست

ماشين : انجام شد

ادامه

مورفيوس : من اين لحظه رو از خيلي وقت پيش تصور مي كردم . واقعيه ؟
    نايوبي : نئو ، هر كجا كه هستي ... ازت متشكرم

آرشيتكت : فكر مي كني اين صلح چقدر دوام بياره ؟
    اوراكل : هر چقدر كه بشه

قبل از اينكه در گيري ايجاد بشه :

مورفيوس : اون به خاطر ما ميجنگه
    ویرایش توسط Kave_Sepehrian : 12-16-2013 در ساعت 09:31 PM

13. 6 کاربر از Kave_Sepehrian بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

14. Top | #27

شماره عضویت
    1713

Tony Montana توی فیلم scarface

من همیشه حقیقت رو میگم حتی وقتی که دروغ میگم !
    یک عدد ندانم گرا هستم !

15. 7 کاربر از del khoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

16. Top | #28

شماره عضویت
    1277

Batman Begins

ریچل > توکی هستی!؟
    بتمن> اینکه من کیم مهم نیست کارهایی که انجام میدم انعکاس دهنده ی شخصیت منه

The outlaw Josey Wales

فلچر:هی!تو با ما نمیای جوزی؟
    جوزی:گمون نمی کنم
    فلچر:دیر یا زود چکمه قرمز ها میان سراغت اونا تا نکشنت ولت نمیکنن
    جوزی:میدونم حقیقت هم همینه
    لذت زیر بارون بودن این که کسی اشکهات نمی بینه!

17. 5 کاربر از Lagrima بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

18. Top | #29

شماره عضویت
    691

مزلو دو گونه عشق را توصیف می کند که با این دو انگیزه همساز و هماهنگ است: «رشد» و «کاستی». «عسق کاستی مدار» عشقی «خودخواهانه» یا «عشق-نیاز» است، در حالی که «عشق هستی مدار» (عسقی که بر پایه ی هستی و موجودیت دیگری بنا شود [نه به خاطر نیاز خود شخص و بنابراین خودخواهی خود فرد] ) ، «عشق عاری از نیاز» یا «عشق عاری از خودخواهی» ست. عشق هستی مدار تملک گرا نیست و بیش از آنکه ناشی از نیاز باشد، حاصل تحسین و ستایش است؛ تجربه ای غنی تر، «والاتر» و ارزشمند تر از «عشق کاستی مدار» است. «عشق کاستی مدار» را می توان ارضا کرد، در حالی که مفهوم «ارضا» برای «عشق هستی مدار» هیچ کاربردی ندارد.

---------------

علاقه به دیگری به معنای رایطه ای مبتنی بر از خود گذشتگی و نوع دوستی است: فرد توجه به خود و آگاهی از خود را کنار می گذارد؛ ارتباط برقرار می کند بدون این فکر مسلط که او درباره ی من چه فکر می کند؟ یا این رابطه چه سودی برایم دارد؟ فرد در پی تحسین، پرستش، تسکین جنسی، قدرت و پول نیست. فرد در آن واحد فقط با آن دیگری ارتباط دارد: هیچ طرف سومی وجود ندارد که به صورت واقعی یا خیال، این رویارویی را به تماشا بنشیند. به عبارت دیگر ، فرد باید با همه ی وجودش ارتباط برقرار کن: اگر بخشی از او به جای دیگری باشد، مثلا به بررسی اثر رابطه بر شخص سومی بپردازد، فرد به همان میزان، قادر به برقرای ارتباط نبوده است.

علاقه به دیگری به معنای علاقه به هستی و رشد اوست. فرد با درک کامل از دیگری که حاصل گوش دادن بی ریاست، می کوشد به او کمک کند تا هنگام مواجهه، از هر جهت سرزنده و فعال باشد.
    محبت فعال است. عشق بالغانه دوست داشتن است، نه دوست داشته شدن. فرد عاشقانه به دیگری می بخشد؛ «تسلیم» دیگری نمی شود.
    محبت شیوه ی بودن و حضور فرد در دنیاست؛ ارتباطی انحصاری ، دشوار و جادویی با فرد خاص نیست.

محبت بالغانه ار غنای فرد ناشی می شود، نه از تهیدستی اش، از رشد ناشی می شود نه از نیاز. فرد عشق نمی ورزد چون نیاز به وجود دیگری دارد، نیاز به کامل بودن دارد و نیازمند فرار از تنهایی فراگیر است. فردی که بالغانه عشق می ورزد، این نیازها را در جایی دیگر و به شیوه ای دیگر مثلا با عشق مادرانه که در مراحل ابتدایی زندگی بر او جاری شده، بر آورده کرده است. بنابراین عشق پیشین سرچشمه ی قدرت است و عشق کنونی زاییده ی قدرت.

روان درمانی اگزیستانسیال / اروین یالوم / ترجمه سپیده حبیب
    دوست و مهمان عزیز : چنانچه ضمن بازدید از سایت والاموزیک، قسمتی هر چند کوچک از محتوی سایت موجب رضایت خاطر شما گردید، با ثبت نام خود موجب دلگرمی دوستانتان در والاموزیک باشید.
    در والاموزیک دسترسی به لینک ها محدودیت ندارد .:. در والاموزیک فایل ها رمز ندارد .:. در والاموزیک دوستی ها مرز ندارد .

19. 5 کاربر از perhaps بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

20. Top | #30

شماره عضویت
    1713

مایکل ( الپاچینو ) در فیلم پدر خوانده

چیزای زیادی هست که تو این اتاق پدرم بهم یاد داد ... بهم یاد داد که :

به دوستانت نزدیک باش اما به دمشنانت نزدیک تر
    یک عدد ندانم گرا هستم !

21. 8 کاربر از del khoon بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 3 از 58 نخستنخست 123451353 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)