خوش آمدید به تالار گفتگوی والا موزیک
تالارهای گفتگوی والا موزیک یک انجمن تخصصی با محور موضوعات مربوط به موسیقی است که هدف اصلی آن ایجاد فضای تخصصی و افزایش علم و آگاهی کاربران ایرانی در زمینه موسیقی میباشد . کلیه موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارایه شده و همه کاربران میتوانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مطرح شده بپردازند.

دیسکوگرافی والاموزیک

کانال تلگرام والا موزیک

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 36
  1. Top | #1

شماره عضویت
    2170

Arrow بیکلامهای طلایی

خب منم میخواستم یه تاپ تن بدم ولی از اونجایی که معلوم نیست که کی اینکار رو بکنم یا اصلا بکنم یا نه ، میخوام یه سری آهنگهایی که طلایی و زیبا هستند رو اگر عمری باشه بذارم تو این تاپیک . فقط یه خواهشی دارم و اون هم اینکه شماها هم آهنگهای بیکلام طلاییتون رو اینجا هم بذارید .

خب برای شروع یه آهنگ براتون آپلود کردم که دیگه نمیخوام ازش تعریف بکنم فقط دانلود کنید خودتون ببینید چیه :

ویرایش توسط aligsm : 08-04-2013 در ساعت 11:51 PM

2. 17 کاربر از aligsm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

3. دیسکوگرافی والاموزیک

4. Top | #2

شماره عضویت
    2170

خب آهنگ بعدی . این بهترین آهنگی هست که تا به حال از شیلر گوش دادم . خاصیت این آهنگ اینه که احتمال زیاد با شنیدن دو سه بارش کشف میشه که چی چی هست . من خودم برای بار اول فکر میکنم خیلی متوجه نشدم که این آهنگ چقدر زیباست . دیروز کشفش کردم و چند ساعت پشت سر هم این آهنگ رو گوش دادم . این آهنگ رو تو یکی از کامنتهای آقای ride پیدا کردم . اسم ترک هست polarstern . میدونم که همتون گوش دادید ولی گفتم شاید یه نفر گوش نداده باشه . الانم خودم دارم گوش میدم این آهنگ رو . بازم میگم دو سه بار این آهنگ رو گوش بدید تا کشفش کنید . البته شاید هم همون بار اول کشفش کردید :

منتظر بیکلامهای طلاییتون هستیم
    .
    ویرایش توسط aligsm : 08-05-2013 در ساعت 12:32 PM

5. 13 کاربر از aligsm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

6. Top | #3

شماره عضویت
    2170

خب میرسیم به آهنگ بعدی که براتون آپلود کردم . در وصف این آهنگ همین بس که اگر یه روز یه تاپ تن درست کنم حتما این آهنگ رو بین 5 تای اول میذارم . ترک هیجانی موسیقی فیلم میلیونر زاغه نشین که از نظر من این آهنگ باعث شده که موسیقیش اسکار بگیره . حداقلش اینه که اگر این ترک رو نداشت موسیقیش اسکار نمیگرفت . امیدوارم تاحالا گوش نداده باشید . یه یادگاری به همه بچه های والاموزیک :

شما هم بیکلامهای طلاییتون رو بذارید دیگه .

خب بچه ها اگر رک نظرتون رو میگید لطف کنید نظرتون هم بدید . فقط اگر رک میگید . اگر رک نگید ناراحت میشم . اصلا هر کدوم رو گوش دادید بگید . یا اگر گوش نداده بودید بگید . ممنون .
    ویرایش توسط aligsm : 08-05-2013 در ساعت 02:57 PM
    صد سال دیگه هیچ کدوم از ماها نیستیم

7. 10 کاربر از aligsm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

8. Top | #4

شماره عضویت
    511

آهنگ شیلر که معرفی کرده بودی جز تاپ تن های خودم بود . این اهنگ سومی زیاد نچسبید . آهنگ اول هم خوب بود .متشکر ادامه بده
    لا حول و لا قوه الا بالله

9. 7 کاربر از spyro بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

10. Top | #5

شماره عضویت
    2170

آهنگ تیتراژ یه کارتون خارجی معروف قدیمی هست که فکر میکنم کارتون ژاپنی باشه . در این حد میدونم که این کارتون و موسیقیش بین المللی هستند . آهنگش خیلی کوتاه هست ولی خیلی جالبه . دانلود از پیکو فایل :

ویرایش توسط aligsm : 08-05-2013 در ساعت 08:30 PM

11. 9 کاربر از aligsm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

12. Top | #6

شماره عضویت
    2170

یه چیزی بگم و اون هم اینکه تو این تاپیک اونجاهایی که دیدید من تعریف نمیکنم از آهنگی فکر نکنید که آهنگ معمولیی براتون گذاشتم .

خب رسیدیم به آهنگساز محبوب من یعنی برایان تایلر . این ترکی که میخوام ازش براتون بذارم بهترین آهنگی هست که از برایان تایلر گوش کردم و بعدش هم موسیقی سریال فرزندان شن . موسیقی بازی جنون سرعت ورژن فرار ترکی هست که میخوام اینجا بذارم . تقریبا غیر ممکنه بیکلام دوست داشته باشید و از این آهنگ خوشتون نیاد . یعنی 99 درصد خوشتون میاد . این ترک به معنای واقعی کلمه شاهکار هست . حتما دانلود کنید . پشیمون نمیشید :

13. 9 کاربر از aligsm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

14. Top | #7

شماره عضویت
    2170

تیتراژ یه سریال هست که زیبا و به یاد ماندنی هست این آهنگ . منتها نمیگم چه سریالی که سوپرایز بشید .

15. 9 کاربر از aligsm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

16. Top | #8

شماره عضویت
    2170

آریا عظیمی نژاد انصافا در او یک فرشته بود قشنگ آهنگسازی کرده بود . آهنگ تیتراژ پایانی او یک فرشته بود هم از نظر من طلایی هست . نمیدونم تیتراژ اولش رو بیشتر دوست دارم یا تیتراژ آخرش رو . جفتشون عالی هستند . اینم از آهنگ :

17. 7 کاربر از aligsm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

18. Top | #9

شماره عضویت
    2170

خب اینم ورژن آلمانی همون آهنگ کارتون خارجیه که گفتم به نظرم ژاپنی هست . مثل اینکه ورژن آلمانی این کارتون هم بعدش ساخته شده . این آهنگی براتون میذارم مثل قبلیه کوتاه هست ولی خیلی جالب . نمیدونم این رو بیشتر دوست دارم یا ورژن ژاپنیش رو . خدمت شما :
    ویرایش توسط aligsm : 08-07-2013 در ساعت 04:19 PM

19. 6 کاربر از aligsm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

20. Top | #10

شماره عضویت
    2170

آهنگ تیتراژ ابتدایی مرد هزار چهره کاری از بهرام دهقانیار :

21. 7 کاربر از aligsm بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)