خوش آمدید به تالار گفتگوی والا موزیک
تالارهای گفتگوی والا موزیک یک انجمن تخصصی با محور موضوعات مربوط به موسیقی است که هدف اصلی آن ایجاد فضای تخصصی و افزایش علم و آگاهی کاربران ایرانی در زمینه موسیقی میباشد . کلیه موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارایه شده و همه کاربران میتوانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مطرح شده بپردازند.

دیسکوگرافی والاموزیک

کانال تلگرام والا موزیک

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 54 , از مجموع 54

موضوع: کتاب

1. Top | #51

شماره عضویت
    5288

Post کتاب

به دلیل این که این پست ، اولین پست من در این انجمن است لازم می دونم اول یک سلام مختصری به دوستان جدید و قدیمی ام بکنم و بعدش کتاب های مد نظرم رو معرفی کنم.
    سلام دوستان
    من علی هستم. 18 سالمه و علاقه مند به موسیقی... دوستان قدیمی ام در این انجمن کاربران گرامی anotherone ، lostdata و یک دوست می باشند. که به دلیل یک یری مشغله ها مدتی با این دوستان در ارتباط نبودم. امیدوارم بهمون خوش بگذره. پر حرفی هم کار زشتیه :دی.
    خب کتاب اولی قصد دارم به اختصار اون رو بهتون معرفی کنم "Wuthering heights" است که در زبان ما با دو نام "بلندی های بادگیر" و "عشق هرگز نمی میرد" ترجمه شده است. نویسنده ی این کتاب خانم امیلی برونته هستند و طبیعتا نام خواهران برونته مسلما به گوش اکثر دوستداران ادبیات آشناست.
    خلاصه : آقای لاک وود، برای استراحت، برای مدتی به یک عمارت روستایی نقل مکان می کند. اما او مسلما نمی داند که پشت در و دیوار این عمارت و عمارت همسایه چه داستان ها و وقایعی پنهان شده است. خدمتکار خانه ، خانم دین، که از این گذشته خبر دارد، برای سرگرم ساختن اربات موقتی به تعریف این وقایع می پردازد.

و اما کتاب دوم یک نمایشنامه از نمایش نویس پرآوازه ی انگستان ، ویلیام شکسپیر، است. "مکبث" داستان زندگی مردی است که زیاده خواهی های همسرش دست او را به خون آلوده می کند.
    کتاب سوم و پایانی برای این پست، نمایشنامه ی کرگدن از اوژن یونسکو، نمایش نامه نویس خوش نام فرانسوی است.
    خلاصه : ژان و برانژه دوست و همکار یکدیگرند. اما این دو نفر تفاوت های بسیار زیادی با یک دیگر دارند. یک روز که این دو دوست در یک مغازه ی خرید نوشیدنی مشغول صحبت بودند... صدای آمیخته به جیغ زنی را می شنوند که مدام تکرار می کند :((کرگدن، یک کرگدن در خیابان در حال دویدن است...))

2. 5 کاربر از new_ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

3. دیسکوگرافی والاموزیک

4. Top | #52

شماره عضویت
    5288

به نام خدا
    در این پست می خوام یک نمایشنامه ی ایرانی و یک نمایشنامه ی خارجی رو بهتون معرفی کنم
    1. آی بی کلاه، آی با کلاه : اثر زیبای غلامحسین ساعدی در دو پرده... یکی از چیز هایی که این نمایشنامه رو زیبا می کنه نام گذاری متناسب و متقارن پرده هاست که خیلی بهتر از شماره گذاریه
    خلاصه : مردم یک محله ی نسبتا آرام، در دو شب دو ماجرای به ظاهر مشابه را تجربه می کنند. اما گویا این دو شب از زمین تا آسمان با هم فرق دارند.
    2. مگس ها : اثر قابل توجمه ژان پل سارتر ... مطمئن نیستم اما گمان کنم این نمایشنامه اقتباسی از داستان الکترا در ایلیاد هومر باشه (مسلما اقتباسی هست اما کتاب اصلی رو مطمئن نیستم... :) )
    خلاصه : اورست، شاهزاده ای که به ظن همگان در کودکی به قتل رسیده است، به همراه خدمتکار با وفایش به زادگاهش باز می گردد و این بازگشت موجب دیدار مجدد وی و خواهرش الکترا می شود. این دیدار آغاز ماجراهای مهمی می شود.

5. 6 کاربر از new_ali بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

6. Top | #53

شماره عضویت
    5457

قصد دارم یه کتاب و دو کتابچه که کمتر دیده شده رو براتون بزارم . شرمنده ولی من در حال حاضر مثل شماها بلد نیستم و حوصله م نمی گیره که اینجوری قشنگ قشنگ پست بزنم .

کتابچه اولی که قصد معرفی کردنش رو دارم عنوانش هست : نکاتی در مورد ایالت ویرجینیا (دین) به قلم توماس جفرسون که در قالب یک فایل پی دی اف براتون قرار دادم. 12 صفحه هم بیشتر نیست.

لینک دانلود کتابچه اول

کتابچه دومی که قصد معرفی کردنش رو دارم با عنوان آشنایی با مغالطه ها هست که توسط گروه نشر دانش گمانه بصورت رایگان و در قالبی یک فایل پی دی اف 13 صفحه ای منتشر شده.

لینک دانلود کتابچه دوم

کتابی که قصد معرفی کردنش رو دارم عنوانش هست : جسمیت و قدرت: مباحثی در مورد معلولیت و تحول اجتماعی به قلم سعید سبزیان که می تونید در قالب یک فایل پی دی اف دانلود کنید . 130 صفحه هم هست.

لینک دانلود کتاب
    Telegram ID : RezaBani75

7. 2 کاربر از RezaBani75 بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

8. Top | #54

کتاب قاضی
    نویسنده: پورنگ مکوندی
    موضوع: داستان و رمان ایرانی

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)