خوش آمدید به تالار گفتگوی والا موزیک
تالارهای گفتگوی والا موزیک یک انجمن تخصصی با محور موضوعات مربوط به موسیقی است که هدف اصلی آن ایجاد فضای تخصصی و افزایش علم و آگاهی کاربران ایرانی در زمینه موسیقی میباشد . کلیه موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارایه شده و همه کاربران میتوانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مطرح شده بپردازند.

دیسکوگرافی والاموزیک

کانال تلگرام والا موزیک

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 2 , از مجموع 2
  1. Top | #1

شماره عضویت
    6157

پیش فرض آهنگ جدید پرویز شبرنگ به نام Rapture در سبک Post Rock

با سلام خدمت تمامی کاربران....

بنده این ترک را در چند روز گذشته ساختم و دوست دارم که این آهنگ را برای اولین بار در این سایت قرار دهم.....
    منتظر نظرات شما هستم.....میتوانید از لینک زیر برای دانلود این آهنگ به نام rapture(خلسه) استفاده کنید:

https://www.4shared.com/mp3/D_LQ33Nece/rapture__.html

این آهنگ Post Rock در فضای درونی و روانشناسی و روی فاز Funeral است که در رده ی سبک گروه بزرگ Sleep Dealer (خواب فروش) و April Rain قرار میگیرد.
    من به شخصه معتقد هستم که تمامی چیزهای با ارزش جهان، در انزوا و تنهایی کامل درک و فهم شده است ؛ در نتیجه خواهشمندم که این آهنگ را زمانی گوش فرا دهید که از دغدغه های روزانه ی عامی فارق شده اید و کمی به تنهایی و سکوت رسیده اید....

عین موسیقی که تجسم ذهنی از آن هدف تمامی تلاش های هنرمند است؛ ولی خود هنرمند نسبت به ساخته ی خود در مرتبه ی پایین تری قرار می گیرد و در نتیجه فهم و درک و شناخت موسیقی در نهایت بالاتر از اثر وی که منشا و منبع آن است،میباشد/

2. 3 کاربر از marduk بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

3. دیسکوگرافی والاموزیک

4. Top | #2

شماره عضویت
    4939

نقل قول نوشته اصلی توسط marduk نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمامی کاربران....

بنده این ترک را در چند روز گذشته ساختم و دوست دارم که این آهنگ را برای اولین بار در این سایت قرار دهم.....
    منتظر نظرات شما هستم.....میتوانید از لینک زیر برای دانلود این آهنگ به نام rapture(خلسه) استفاده کنید:

https://www.4shared.com/mp3/D_LQ33Nece/rapture__.html

این آهنگ Post Rock در فضای درونی و روانشناسی و روی فاز Funeral است که در رده ی سبک گروه بزرگ Sleep Dealer (خواب فروش) و April Rain قرار میگیرد.
    من به شخصه معتقد هستم که تمامی چیزهای با ارزش جهان، در انزوا و تنهایی کامل درک و فهم شده است ؛ در نتیجه خواهشمندم که این آهنگ را زمانی گوش فرا دهید که از دغدغه های روزانه ی عامی فارق شده اید و کمی به تنهایی و سکوت رسیده اید....

عین موسیقی که تجسم ذهنی از آن هدف تمامی تلاش های هنرمند است؛ ولی خود هنرمند نسبت به ساخته ی خود در مرتبه ی پایین تری قرار می گیرد و در نتیجه فهم و درک و شناخت موسیقی در نهایت بالاتر از اثر وی که منشا و منبع آن است،میباشد/

بسیار عالی و زیبا به نظرم این یه موسیقی فوق العاده هستش ریتم زیبایی که داره تمام وجود انسان رو تسخیر میکنه با توجه به گفته شما در مورد اینکه این موسیقی رو باید در تنهایی و سکوت گوش داد می تونم بگم که این یکی از رازهای لذت بردن از این موسیقی هستش چون وقتی این موسیقی رو دقایقی پیش در شلوغی گوش دادم اصلا چیز جالبی برام نبود ولی وقتی در سکوت گوشش دادم با شروع موسیقی کاملا در فضای دیگه ای قرار گرفتم مخصوصا از زمان 2.13 به بعد .
    ممنون پرویز عزیز کارت عالیه
    ویرایش توسط philharmonic : 01-11-2017 در ساعت 02:26 PM

EPIC MUSIC LOVER

5. 2 کاربر از philharmonic بخاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)