خوش آمدید به تالار گفتگوی والا موزیک
تالارهای گفتگوی والا موزیک یک انجمن تخصصی با محور موضوعات مربوط به موسیقی است که هدف اصلی آن ایجاد فضای تخصصی و افزایش علم و آگاهی کاربران ایرانی در زمینه موسیقی میباشد . کلیه موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارایه شده و همه کاربران میتوانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مطرح شده بپردازند.

دیسکوگرافی والاموزیک

کانال تلگرام والا موزیک

مکالمه بین silence و deepferi

12 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
  1. I also very much like you. in a world where peaple rarely seem to have a good influence on each other being thoroughly impressed and inspired
    by somebody else is a very rare feat and valuable incident in itself. and that's exactly what you have done to me. thx
  2. I like you
  3. .and that was exactly kind of a trigger i just badly needed to launch the topic
  4. !...a heavenly topic will be coming up soo

5. سلام.
    ما هم شما رو خـــــــــــیلی خـــــــــــــــــــیلی دوست داریم
  6. خیلی خیلی دوستتون داریم.
  7. دوست عزیز خواهشا من رو بیشتر از این شرمنده نکنید.ما پا جای پای بزرگان نمیذاریم.سعی من این بود که بگم تا زمانی که خود را از موسیقی بازنشسته نکرده اید، حتی الامکان از این انجمن نیز خود را کنار نکشید.ممکن است مدتی هر چند طولانی از ان دور شوید ولی وقتی دوباره عطش و میل به موسیقی اومد با حضور گرمتون دوستانتون رو خوشحال کنید.
    مهم
    تر از موسیقی، اینجا فرصتی هست که بتونید اثر گذار و الهام بخش باشید و نیکیرو گسترش بدید.بازنشستگی چرا؟
  8. به هر حال دیر یا زود نسل های قدیم رفتنی هستند...

و باز-نشستن جزئی از چرخه طبیعت زیبای این دنیاست

ولی از صمیم قلب دلم میخواد بعد من ، تو حتما باشی و بینش نیک و موسیقی های زیبات رو با دوستانت در اینجا به اشتراک بگذاری

و بعد چند صباحی،

این حلقه زنجیر رو بسپاری به نیک اندیشی دیگر

تا او نیز هم ...

9. یه اوتار کم داری
  10. لطف دارید ممنون و همچنین تشکر بابت راه اندازی این تاپیک حماسی.
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 12
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین