خوش آمدید به تالار گفتگوی والا موزیک
تالارهای گفتگوی والا موزیک یک انجمن تخصصی با محور موضوعات مربوط به موسیقی است که هدف اصلی آن ایجاد فضای تخصصی و افزایش علم و آگاهی کاربران ایرانی در زمینه موسیقی میباشد . کلیه موضوعات بصورت طبقه بندی شده ارایه شده و همه کاربران میتوانند با توجه به قوانین به بحث و تبادل نظر درباره موضوعات مطرح شده بپردازند.

دیسکوگرافی والاموزیک

کانال تلگرام والا موزیک

مکالمه بین Kave_Sepehrian و Alpha Music

24 پیغام بازدید کنندگان

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
  1. آره ، تقریباً جایی تو اینترنت نیست که بخواد درست فعالیت کنه و به عبارت دیگه همه فقط در راستای اهداف شرط بندی فعالیت می کنن .....
    یه موقع هایی به نظرم واقعاً لیاقت زندگی رو ندارن و بهترین کار همینه که یکی از اون آشغال های بزرگشون رو بکشم و بعدم خودمو خلاص کنم ......
    ولی این جوری هم چیزی درست نمیشه فقط شرکت کننده های توی شرط بندی می میرن ....... یعنی با این شرط بندی اصلاً راهی باقی نمونده برای درست کردن چیزی ....... فقط میشه خراب کرد یا نابود کرد ! ......... این خودش برای کسی بدونه و فهم درستی داشته باشه ، عین جهنمه .........
  2. سلام ولله حرفی نمیتونم بزنم راجع به این دنیا و کاراش. ناراحت نباش ما نمیتونیم تنهایی کاری کنیم و به نظرم بهتره اصلا فکر نکنیم و خودمونو خسته نکنیم .. برای من یکی که فقط جوش خوردنش بوده... چی بگم ولله!
    من درجریان خبر ها هم نیستم این سایت هم؟؟؟
  3. سلام ، خوبی ؟

یه دو سه ماهی میشد به سایت ، سر نزده بودم ... الان پیامتو دیدم ؛ شرمنده دیر شد ... خوشحال شدم اسمتو دیدم ......
    از سایت های سیاسی که وصل به هسته حکومت ها هستن و توی این چند سال هم با تمام قوا برای اهداف شرط بندی حرکت می کنن خوشم نمیاد .... اینجا رو پارسال گذاشتم کنار ؛ فقط گهگاهی میام با دوستان در ارتباط باشم ...
    بعد از اینجا رفتم توی فیس بوک و اینستاگرام فعال شدم ... ولی اونجا هم مثل همین جاست .... هر چه زمان بیشتری میگذره همه چیز تاریک تر و تاریک تر میشه ..... منم تقریباً از همه چیز بریدم ..... ضایع شدن خودم برام قابل تحمله ؛ چون کل زندگیم جهنم بوده و چیزی هم باقی نمونده که از دست بدم ..... ولی اینکه دنیای ما خورده به بن بست و راه خروجی نداره و هر وقت تلاش می کنم درستش کنم ، وضع رو خراب تر می کنن اصلاً برام قابل تحمل نیست .......
  4. سلام اقا کاوه عزیز خوبی؟
    راستش بعد مدت ها تونستم بیام دوباره انجمن واقعا دلم برای دوستای اینجا تنگ شده بود... بالاخره از شر مشکلات و کنکور و.. خلاص شدم..گفتم یادی بکنم.
    امیدوارم که حالت خوب باشه و اوضاع روبه راه و ...کلی آرزوی خوب
  5. شرمنده می کنی .... اگه دنبال چیزی بودی گیر نیاوردی حتماً خبر بده .....
  6. چاکر پاکر نوکر پوکر....بزرگی ...با توشیحاتت کامل شد داداش.
    اسم هارو که گرفتم میرم سرچ میکنم کاور ها و نسخه های مختلف رو گیر میارم...
    قربونت
  7. سلام
    خوبی ؟
    راستش بیشتر آهنگای سری دزدان دریای کارائیب شبیه هم هستن ( بعضیا زیاد ، بعضیا تا حدودی ) ولی اگر بتونی کل آلبوم هر چهارتاشو بگیری ممکنه که اون آهنگت پیدا بشه ........
    منم سرعتم مزخرفه ! وگرنه میگرفتم بهت میگفتم کدوم یکیشه .......
  8. سلام خدمت کاوه عزیز.
    بابت اون آلبوم دزدان ...کاراییب گفته بودی..
    فک کنم منظورت این آهنگ بوده http://s6.picofile.com/file/82392240...c_ir_.mp3.html

چون خیلی شبیهه! فک نکنم اون قطعه در آلبوم باشه ....
    همین منظورت بود؟
  9. من همیشه با سایت مشکل دارم !

برو تو این آدرس :

http://dl.biasong.com/1394/shahrivar...Caribbean%201/

بعد برو تو آلبوم !
  10. شرمنده ... لینک خراب شد :

http://dl.biasong.com/1394/shahrivar...rl%20(2003)%20[128]/
نمایش پیغامهای بازدید کننده 1 از 10 تا 24
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین